Beach Party 10-11.08 Węgorzewo 2019

Data wydarzenia: 10-08-2019
Beach Party 10-11.08 Węgorzewo 2019

Zapraszamy 10 i 11 sierpnia 2019 roku do Węgorzewa na Beach Party. Beach Party to energia, pasja i muzyka! Święto muzyki elektronicznej na Mazurach! Jeśli coś wyróżnia Beach Party Węgorzewo to energia i ścisła czołówka wykonawców muzyki EDM występująca na scenie. Wszystko pośród mazurskich jezior, lasów, uroczysk i łąk.

Pierwsza edycja odbywająca się na piaskach Plaży Mamry w Węgorzewie zgromadziła blisko 3000 osób. Na scenie wystąpili m.in. tacy artyści jak Nina Suerte, Hazel, I.GOT.U, Quiz, Bounce Inc., Matt5ki czy Inox.

Był to swoisty egzamin dla organizatorów, który zaliczyli na pięć z plusem. Świadczyć o tym mogą liczne pozytywne komentarze w social mediach, prasie lokalnej, a przede wszystkim wśród lokalsów. Druga edycja ma być kolejnym krokiem do stworzenia unikatowej imprezy na skalę kraju. 

Czym przyciąga Beach Party Węgorzewo?

Piasek piszczący pod butami, głośna muzyka taneczna, roztańczeni młodzi ludzie i wiatr podnoszący krople wody z jeziora wprost na twarze roztańczonego tłumu, chłodząc rozgrzanych imprezowiczów po upalnym dniu. Wszystko na tle zachodzącego nad Jeziorem Mamry słońca.

Lepszej scenerii dla muzyki EDM nie stworzyła jeszcze żadna sztuczna oprawa świetlna. Choć i tej na węgorzewskim festiwalu nie brakuje. Ogień towarzyszy imprezowiczom nie tylko na scenie, ale również w strefie gastronomicznej gdzie dania na ciepło serwowane są z foodtracków prosto do gardeł wygłodniałych mięsożerców i wegetarian.

Zarówno jedni, jak i drudzy mogą schłodzić się korzystając z atrakcji wodnych takich jak pływanie motorówką czy narty wodne. Pełen zakres doznań muzycznych, estetycznych i smakowych.  To nie koniec!

To wszystko czekać będzie również podczas edycji odbywającej się w 2019 roku. Jednak nie tylko.  - Najnowsza edycja zostanie rozszerzona o Afterparty rozpoczynające się 11 sierpnia o godzinie 12:00 i trwające do wieczora. Na terenie festiwalu będzie więcej kranów z piwem, stworzona zostanie specjalna strefa gastronomiczna. Stworzymy więcej miejsc siedzących i poszerzymy strefę VIP. Wszystko po to, by na plaży mogło się bawić świetnie 6 000 ludzi. - mówi Aleksander Iwaniuk Prezes Stowarzyszenia Węgorapa - organizator imprezy.  Kogo zobaczymy na scenie 2019?

To dopiero druga edycja imprezy jednak na scenie nie może zabraknąć gwiazd polskiej sceny muzycznej. Organizatorzy zapowiadają również możliwość ściągnięcia gwiazdy zagranicznej. 
- Na pewno będą to najwięksi headlinerzy polskiej sceny EDM. Być może uda nam się ściągnąć kogoś z zagranicy, ale nie chcemy zapeszać - dodaje Mateusz Polakowski, Dyrektor Artystyczny festiwalu.

Gdzie odbywa się impreza?  Do Węgorzewa dojedziesz autobusem, dopłyniesz jachtem, jeśli się postarasz dotrzesz też helikopterem. Ale by dobrze zacząć festiwal warto zabrać się stopem lub Bla Bla Carem. Jeśli wybierasz się z dalszych regionów kraju, warto rozważyć dłuższy pobyt i np. zarezerwować jacht na którym nie tylko zwiedzisz Mazury od najlepszej strony, ale również będziesz mógł przenocować w trakcie festiwalu.  

Samo miasto również ma wiele do zaoferowania od poniemieckich bunkrów z czasów II Wojny Światowej, przez malownicze porty po liczne lokale gastronomiczne otwarte do późnych godzin nocnych. Dla aktywnych szlaki rowerowe, lasy i żagle.

Data wydarzenia: 10-11 sierpnia 2019r.

Miejsce: Plaża Mamry, ul Braci Ejsmontów 8, Węgorzewo.
 
Więcej informacji: www.beachpartywegorzewo.pl
Więcej informacji: www.wegorzewo.pl

Dodatkowe info: FB www.facebook.com/WegorzewoPL/
Dodatkowe info: FB www.facebook.com/beachpartywegorzewo/

Źródło: www.beachpartywegorzewo.pl