I Soundlake Festival 2019 - Iława

Data wydarzenia: 31-08-2019
I Soundlake Festival 2019 - Iława

Zapraszamy w dniu 31 sierpnia 2019 roku do Iławy na pierwszą edycję nowego festiwalu Soundlake Festival Iława 2019. Festiwal nad Jeziorakiem to wybitni polscy artyści
- strefa food-trucków 
- strefa dla dzieci
- scena dj’s
+ wydarzenia towarzyszące
.  

Artyści:
Fisz Emade Tworzywo
The Dumplings
Mikromusic
PARA

WYKONAWCY:
PARA istnieje od Lutego 2018 r. Zespół tworzą: Aleksandra Jabłońska odpowiedzialna za teksty, melodie i wokal Jakub Cybula, pochodzący z Iławy, odpowiedzialny za produkcję muzyczną i instrumenty klawiszowe Piotr Królikowski odpowiedzialny za instrumenty perkusyjne.

Muzyka, którą wykonują obija się o elektronikę, POP i alternatywę, wciąż są na etapie poszukiwania własnego brzmienia. Mieszanka barw ich charakterów wygenerowała żółty kolor, ściągnięty z niebios, który wiernie towarzyszy im w stylizacjach scenicznych i staje się wizytówką zespołu.

Fisz Emade w ciągu ostatnich 15 lat wydali 10 płyt utrzymanych w bardzo różnorodnej stylistyce. Wszystkie ich produkcje łączy jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie. Po udanych trasach koncertowych i świetnie przyjętej płycie „Drony”, Fisz Emade Tworzywo ruszył w trasę z nowym albumem „Radar”.

The Dumplings. Błyskotliwy debiut w 2013 roku sprawił, że ich muzyką zainteresowały się największe wytwórnie w Polsce. The Dumplings powraca i prezentuje ‘RAJ, czyli trzeci studyjny album duetu tworzonego przez Justynę Święs i Kubę Karasia. Nowa płyta została w całości napisana, skomponowana i wyprodukowana przez twórców ‘złotych’ ‘No Bad Days’ i ‘Sea You Later’.

Muzycznie to wciąż elektropop na najwyższym poziomie, w charakterystycznym dla The Dumplings stylu, ale w porównaniu do poprzednich produkcji jest zdecydowanie dojrzalej.  Wszystkie teksty napisane na płycie są w języku polskim, co na pewno otwiera w karierze zespołu nowy rozdział.

Mikromusic gra muzykę określaną jako avant pop lub art pop. W ich twórczości słychać inspiracje słowiańskim folkiem, jazzem, rockiem i elektroniką. Na koncie mają sześć płyt studyjnych i trzy albumy koncertowe. Grali na najważniejszych polskich festiwalach i koncertowali za granicą.

Zespół został dwukrotnie nominowany do najważniejszej polskiej nagrody muzycznej czyli Fryderyków w kategorii Alternatywna Płyta Roku, a teledyski do ich utworów wielokrotnie otrzymały wyróżnienia. Ostatnia płyta „Tak mi się nie chce” oraz wyprzedane sale koncertowe plasują zespół w gronie najbardziej popularnych zespołów w Polsce roku 2019 r.

Data wydarzenia: 31 sierpnia 2019 r., godz. 19:00

Więcej informacji na stronie:  www.ilawa.pl
                                                        www.ickilawa.pl
                                                        www.facebook.com/miastoilawa/
                                                        www.facebook.com/ickilawa/
                                                     
Sprzedaż biletów: BILETY! - Do końca czerwca możecie je kupić online w atrakcyjnej cenie 30 zł tu:
EMPIK, BILETY
TICKETMASTER

II pula biletów w cenie 40 zł będzie dostępna w sprzedaży od 1 lipca a w dniu festiwalu tylko na wejściu 50 zł.

Miejsce: Iława, Amfiteatr Miejski.
Organizator: Miasto Iława, Iławskie centrum Kultury.
                               
Źródło: www.ickilawa.pl
Foto. www.ickilawa.pl