Milko Mazury MTB - Mrągowo 2021 ETAP 10 Wielki Finał

Data wydarzenia: 26-09-2021
Milko Mazury MTB - Mrągowo 2021 ETAP 10 Wielki Finał

Zapraszamy w dniach 25-26 września 2021 r. do Mrągowa na ostatni 10 Etap wielki finał wyścigu Milko Mazury MTB – Mrągowo 2021 „Wyścig o Niedźwiedzią Łapę”. Dobrze znana trasa Wyścigu o Niedźwiedzią Łapę w odświeżonej wersji jeszcze bardziej przypadnie Wam do gustu.

Uroczyste zakończenie sezonu w Amfiteatrze nad jeziorem Czos to idealne zwieńczenie Waszej rywalizacji. Bądźcie tam z nami.

Milko Mazury MTB to cykl wyścigów kolarskich rozgrywanych pośród malowniczych mazurskich jezior. To okazja do przeżycia niezapomnianej, sportowej przygody połączonej z dobrą zabawą i zdrową rywalizacją.

Cykl organizowany jest z myślą o zawodowych kolarzach i rozpoczynających swoją przygodę z kolarstwem górskim amatorach. Milko Mazury MTB to nie tylko zawody na czterech różnych dystansach dla dorosłych, to także wyścigi dla dzieci i młodzieży. Sposób na aktywne spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi, z którymi dzielimy pasję do dwóch kółek.

Na uczestników na każdym z etapów czekają unikalne trasy, poprowadzone po najatrakcyjniejszych zakątkach Mazur. Dzieje się to za sprawą współpracy z Nadleśnictwami. Centra turystycznych miast dzięki wsparciu lokalnych samorządów stają się areną zmagań kolarzy z Polski i z zagranicy.

Organizatorem cyklu Mazury MTB jest Stowarzyszenie Luz Grupa. Stowarzyszenie od 2015 aktywnie promuje kolarstwo górskie na Mazurach. Organizacja stworzyła projekt #Rowerowe Mazury. Idea od ponad 4 lat łączy samorządy: Mikołajek, Giżycka, Węgorzewa, Mrągowa i reklamuje region jako miejsce idealne do turystyki rowerowej.

Sponsorem tytularnym wyścigów Mazury MTB od trzech lat jest marka Milko należąca do Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol. Firma jest Sponsorem Strategicznym Mistrzostw Polski w kolarstwie górskim XCO/XCR w Mrągowie organizowanych przez Stowarzyszenie.

Milko to radość życia. Zdrowe, naturalne, pełne energii napoje mleczne. Idealna propozycja dla ludzi aktywnych, zarówno dorosłych, jaki i dzieci. Od samego początku wyścigi wspiera Sponsor Strategiczny Marka Lotto, której właścicielem jest Totalizator Sportowy.

Podsumowując Milko Mazury MTB to nietypowe lokalizacje, świetni Partnerzy, dobre media, relacje na żywo, ciekawe trasy, fantastyczny klimat, projekt dla rodzin wielopokoleniowych i setki zadowolonych uczestników.

Data wydarzenia: 25-26 września 2021 r.

Więcej informacji na stronie:
www.mazurymtb.pl
www.facebook.com/MilkoMazuryMTB/
www.mragowo.pl
www.facebook.com/UrzadMiejskiMragowo/
www.it.mragowo.pl

Miejsce: Mrągowo. Miasteczko Mrongoville Familly Town. Okolice Mrągowa – „Góra Czterech Wiatrów”.

Źródło: www.mazurymtb.pl
Fot. Redakcja / www.FB.com/MilkoMazuryMTB/