Kabaret Paranienormalni - Lidzbark Welski 2021

Data wydarzenia: 29-10-2021
Kabaret Paranienormalni - Lidzbark Welski 2021

Zapraszamy w piątek 29 października 2021 r. do Lidzbarka Welskiego na występ Kabaretu Paranienormalni „Z humorem trzeba żyć” – Lidzbark Welski 2021.

PARANIENORMALNI – „Z HUMOREM TRZEBA ZYĆ” Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości – humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru.
 
Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia. PARANIENORMALNI w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością.
 
Z humorem trzeba żyć! – oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu. Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie.
 
Dwie godziny najlepszego lekarstwa – niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa , która prostuje wszystko.

Zakup biletów: www.kupbilecik.pl

Data wydarzenia: 29 października 2021 r., godz. 16:00.

Więcej informacji na stronie: 
www.kupbilecik.pl
www.paranienormalni.com
www.lidzbark.pl
www.facebook.com/OficjalnyProfilLidzbarka/
www.mosirlidzbark.pl

Miejsce: Lidzbark Welski. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, ul. Nowa 10.Źródło: www.kupbilecik.pl
Fot. www.kupbilecik.pl