XXI Mazury AirShow 2019 03-04.08. - Giżycko

Data wydarzenia: 03-08-2019
XXI Mazury AirShow 2019 03-04.08. - Giżycko

Zapraszamy do Giżycka w dniach 3-4 sierpnia 2019 na 21 edycję pokazów lotniczych nad jez. Niegocin "Mazury Airshow 2019". Mazury AirShow znane w kraju i w Europie jako wyjątkowe pod względem miejsca, panującej atmosfery i atrakcji dla obserwatorów, największe cywilne pokazy lotnicze, odbywające się nieprzerwanie od 1999 roku.

Zawsze w pierwszy weekend sierpnia w Giżycku, w pięknej scenerii jeziora Niegocin, będącego naturalnym amfiteatrem dla publiczności, którego tafla daje niespotykaną możliwość podziwiania pokazów z pokładów jachtów i statków oraz jest miejscem lądowania wodnosamolotów.

To jedyne tej wielkości pokazy lotnicze, które można oglądać całkowicie za darmo. Według szacunków specjalistów, „Mazury AirShow 2015” przez dwa dni oglądało ponad 200 tys. osób.

Jedyne również podczas których funkcjonuje studio telewizyjne „TV Mazury AirShow”, transmitujące pokazy za pośrednictwem internetu. Dodatkowo wzbogacane transmisją „AirShow Radia” na częstotliwości 89,1 MHz, szczególnie docenianą na jachtach i statkach, dzięki której będzie możliwość słuchania komentarza  Tadeusza Sznuka.

Data wydarzenia: 3-4 sierpnia 2019r.

Miejsce: Plaża Miejska, Giżyckie Molo, Port Ekomarina Giżycko, Wzgórze św. Brunona.
 
Więcej informacji:
www.mazuryairshow.pl
Więcej informacji: www.mojegizycko.pl
Więcej informacji: www.gck.gizycko.pl

Więcej informacji FB: www.facebook.com/mazury.airshow
Więcej informacji FB: www.facebook.com/kursnaGIZYCKO/
Więcej informacji FB: www.facebook.com/GizyckieCentrumKultury/

Źródło: www.mazuryairshow.pl